19.7.2019
Autor: KaravanTravel.cz

Představujeme novinku Mobilvetta Krosser P86, čistý italský design, výjimečná atmosféra Toscana, zajímavá technická řešení to vše od vývojáře Massima Loriho, Trigano.

Obytný vůz Mobilvetta,Krosser vznikl jako odpověď na požadavky náročných.
Polointegrovaný obytný vozů je postaven na novém Fiatu Ducato 2020, 2.3 MultiJet2, Euro 6d-temp o výkonu 140, 160 nebo 180 koní se zvýšeným kroutícím momentem 350 a 400 Nm.

Základem obytné části je dvojitá vzduchem vyhřívaná podlaha o výšce 19cm.
Dvojitá podlaha významně vylepšuje vlastnosti obytné části, zvláště pak strukturální trvanlivost, zlepšuje tepelně technické a akustické vlastnosti, snižuje těžiště vozu vzhledem k umístění nádrží na čerstvou a šedou vodu ve dvojité podlaze, obě nádrže jsou tak i izolovány a vyhřívány teplým vzduchem ve dvojité podlaze. Zajímavostí je i příčný úložný prostor umístěný za kabinou řidiče, který je přístupný z obou stran obytného vozu a úložné schránky u vstupu a v interiéru obytného vozu Krosser.

Konstrukci vozu tvoří sklolaminátové (GFK, GRP) stěny a střecha ze sklolaminátové konstrukce (GFK, GRP). V sendviči je použita patentovaná izolace Styrofoam(extrudovaná polystyrénová pěna). Z celé konstrukce bylo zcela vyloučeno dřevo a hliník. Nově je strop obytného vozu potažen textilním vláknem pro lepší akustickou a tepelnou pohodu.

Zpracování detailů jedinečného exteriéru i interiéru je srovnatelné s A-třídou integrovaných vozů Mobilvetta K.Yacht TeknoLine a je vidět, že výrobce si dal na novince opravdu záležet.

Čisté zpracování linií, detailů a nový elegantní design Vás nenechá ani chvíli na pochybách, že výrobce Mobilvetta Vás chce opravdu hýčkat. V přední části zaujme jídelní část, která je uspořádána společně s kuchyní do stylu z očí do očí. Chytře vymyšlené je i umístění elektrické stahovací postele nad jídelní částí, stažená postel tak umožnuje pohodlně projít XL dveřmi nástavby.

V zadní části vozu pak překvapí oddělení prostoru WC s umyvadlem od sprchové koutu a ostatních prostor. Sprchový kout je vybaven dvěma sprchami (horní a sprchou do ruky) a obložen imitací útulného dřeva.
Celý prostor lze rozdělit na několik částí díky dveřím WC a šoupacím dveřím mezi zadní ložnicí a sprchou. Pod zadními lůžky jsou umístěny prostorné skříně, úložné prostory a velká garáž, přístupná z levé i pravé strany vozu.

K základní, sériové výbavě vozu patří motorizace o výkonu 140k a kroutícím momentem 350Nm, manuální převodovka, 4 místa na jízdu a spaní, 16‘‘ hliniková kola, plisované zatemnění kabiny řidiče Remis a výkonné kombinované plynové topení/boiler Truma 6000W.

Prodejní cena obytného vozu Mobilvetta Krosser 86 s bohatou sériovou výbavou a s podélnými postelemi v zadní části je 1.707.790,-Kč včetně 21%DPH.

Kategorie: