O nás

VÍTÁME VÁS

KaravanTravel.cz je tradiční česká rodinná firma, zaměřená na prodej, pronájem, servis a příslušenství pro obytné vozy, karavany, apod.

Jsme autorizovaný zástupce značek Eura Mobil, Caravans International, Mobilvetta a Clever Vans, se kterými sdílíme stejnou filosofii: nabízet zákazníkům špičkové obytné vozy za atraktivní ceny. Prodejce B obytných přívěsů LMC, prodáváme i obytné vozy Carado a Bürstner. Záruční a pozáruční opravy, servis, prohlídky těsnosti, náhradní díly (včetně Roller Team), veškeré příslušenství a kompletní campingové vybavení pro obytné vozy a obytné přívěsy. Eura Mobil a Trigano Praha.

 — Jiří Čapek, Zakladatel

ZÁKLADNÍ HODNOTY

Jsme Váš profesionální partner s odpovědným a vstřícným přístupem. Na základě Vašich požadavků a přání Vám pomůžeme vybrat Váš vysněný obytný vůz či karavan.
27 let osobních zkušeností s cestováním obytnými vozy
15 let podnikání včetně zkušeností s provozováním flotily obytných vozů v půjčovně

  • Poradenství a prodej
  • Půjčovna
  • Servis
  • Příslušenství a mnoho dalšího..

GALERIE

PROČ MY

Jsme profesionálové s odpovědným a vstřícným přístupem. Nabízíme poradenskou činnost – individuální analýza Vašich požadavků a potřeb. Na základě Vašich požadavků a přání Vám pomůžeme vybrat Váš vysněný obytný vůz, karavan, apod.

Půjčujeme kvalitní obytné vozy, karavany a vítáme klienty, kteří se k nim chovají jako by byli jejich. Naším hlavním cílem je maximální spokojenost zákazníka a potěšení z dovolené. Vyznáváme otevřený přístup. Informujte se na řadu našich výhod a bonusů.

Pokud hledáte profesionální servis, který se o Vašeho mazlíčka kvalitně postará, jste na správném místě.

ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ

NÁŠ TÝM

Jiří Čapek, Pavel Čapek
Zakladatel
Josef Hřib, Jitka Šimlová
Půjčovna
Tento web používá soubory cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.