O nás

VÍTÁME VÁS

KaravanTravel.cz je tradiční česká rodinná firma, zaměřená na prodej, pronájem, servis a příslušenství pro obytné vozy, karavany, apod.

Jsme autorizovaný zástupce značek Eura Mobil, Caravans International, Mobilvetta a Clever Vans, se kterými sdílíme stejnou filosofii: nabízet zákazníkům špičkové obytné vozy za atraktivní ceny. Prodejce B obytných přívěsů LMC, prodáváme i obytné vozy Carado a Bürstner. Záruční a pozáruční opravy, servis, prohlídky těsnosti, náhradní díly (včetně Roller Team), veškeré příslušenství a kompletní campingové vybavení pro obytné vozy a obytné přívěsy. Eura Mobil a Trigano Praha.

 — Jiří Čapek, Zakladatel

ZÁKLADNÍ HODNOTY

Jsme Váš profesionální partner s odpovědným a vstřícným přístupem. Na základě Vašich požadavků a přání Vám pomůžeme vybrat Váš vysněný obytný vůz či karavan.
27 let osobních zkušeností s cestováním obytnými vozy
15 let podnikání včetně zkušeností s provozováním flotily obytných vozů v půjčovně

  • Poradenství a prodej
  • Půjčovna
  • Servis
  • Příslušenství a mnoho dalšího..

PROČ MY

Jsme profesionálové s odpovědným a vstřícným přístupem. Nabízíme poradenskou činnost – individuální analýza Vašich požadavků a potřeb. Na základě Vašich požadavků a přání Vám pomůžeme vybrat Váš vysněný obytný vůz, karavan, apod.

Půjčujeme kvalitní obytné vozy, karavany a vítáme klienty, kteří se k nim chovají jako by byli jejich. Naším hlavním cílem je maximální spokojenost zákazníka a potěšení z dovolené. Vyznáváme otevřený přístup. Informujte se na řadu našich výhod a bonusů.

Pokud hledáte profesionální servis, který se o Vašeho mazlíčka kvalitně postará, jste na správném místě.

ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ

NÁŠ TÝM

Jiří Čapek, Pavel Čapek
Zakladatel