10.10.2019
Autor: KaravanTravel.cz

POZVÁNKA NA
CARAVANING BRNO 2019

7.-10.11.2019, pavilon P, stánek 4

Zveme Vás do svého stánku, kde naleznete obytné vozy značky Eura Mobil, Caravans International, Mobilvetta, Clever Vans, se kterými sdílíme stejnou filosofii: nabízet zákazníkům špičkové obytné vozy za atraktivní ceny.

EURA MOBIL

Hlavní předností těchto automobilů je skvělá technologie a kvalita řešení střešní nástavby, která zajišťuje dlouhou životnost a zabraňuje tepelným mostům. Nástavba využívá technologii pevných lepených spojů známou z leteckého průmyslu. V podlaze a střeše není jako materiál použit hliník, dřevo ani spojovací prvky, vůz je tak odolnější například proti kroupám.

CARAVANS INTERNATIONAL

Legendární výrobce kvalitních vozů za konkurenceschopnou cenu s 35 lety zkušeností. Spolehlivost, bezpečnost a odolnost na dvou podvozkových platformách Fiat a Ford, s bohatou výbavou „All inclusive“ v základní ceně u všech modelů to je Caravans International.

PŘIJĎTE SI PROHLÉDNOU TYTO A DALŠÍ NOVINKY DO PAVILONU P,
STÁNEK KARAVANTRAVEL.CZ

Využijte akčních slev, zvýhodněných paketů výbavy, jako příslušenství Fiamma, Zenec atd.
Přiďte se poradit a namodelujte si obytný vůz. Těšíme se na setkání s Vámi.

PROČ KARAVANTRAVEL.CZ?

S obytnými vozy jezdíme od roku 1990, máme zkušenosti nejenom s prodejem, ale i s půjčovnou obytných vozů. Díky 27 letům zkušeností a nadšení u nás vždy naleznete odpovědný, individuální a vstřícný přístup. Profesionálně Vám pomůžeme s výběrem Vašeho vozu nebo Vám vůz namodelujeme na míru dle Vašich požadavků a zadáme do výroby. Našim zákazníkům přinášíme kromě perfektního servisu také akční ceny vozů, zvýhodněné pakety výbavy, příslušenství k vozům v podobě bonusů. V případě zájmu Vám zajistíme výhodné financování Vámi vybraného vozu.

Kategorie: