9.2.2021
Autor: KaravanTravel.cz

V soutěži pořádané společností Dolde Medien Verlag vybírá 17 specializovaných časopisů pro karavany z 15 evropských zemí obzvláště inovativní vozidla a příslušenství z celého odvětví.

Prestižní mezinárodní ocenění „European Innovation Award“ získal vůz “Eura Mobil Contura” na podvozku Mercedes-Benz Sprinter uvedený pro sezónu 2021.

Nový model Contura se vyznačuje kombinací moderního designu, nápadnými světlými hranami, plochým spojením kabiny řidiče a obytné části a exkluzivním designem interiéru.

V modelu Contura je mnoho detailů, které ji odlišují od jiných vozů, jako je například o 20% větší a snadno použitelná panoramatická skleněná střecha, zdůrazňující speciální třídu luxusních polointegrovaných vozidel.

Nárok vyšší třídy se odráží také v záruce, výrobce Eura Mobil dává 10 let záruku na obytnou část a 3 roky záruku na nábytek.

Páteří vozu je moderní konstrukce z lepeného kompozitního materiálu GRP bez dřevěných prvků a robustní nábytkovou konstrukcí s hliníkovými profilovými výztuhami.

https://karavantravel.cz/prodej/

Kategorie: