1.9.2023
Autor: KaravanTravel.cz

Dny otevřených dveří v týdnu od 11.9.-16.9.2023
v areálu naší provozovny Staré náměstí 1079/11a Praha 6

Prodlužte si léto, šťastnou cestu s našimi obytnými vozy přeje tým KaravanTravel.cz

Vážení příznivci KaravanTravel.cz

Srdečně Vás zveme na dny otevřených dveří společnosti KaravanTravel.cz, které probíhají od 11.9. do 16.9. 2023 (v pracovních dnech od 9:00 do 17:30, o sobotě od 10:00 do 15:00).

Jsme autorizovaný zástupce značek Eura Mobil, CI Caravans International a Mobilvetta z koncernu Trigano, a německé značky obytných dodávek Clever Vans. Vozy nejen prodáváme a půjčujeme, ale zajišťujeme i komplexní servis včetně montáže příslušenství. Máme jednoduchou filozofii, nabízet zákazníkům špičkové obytné vozy za atraktivní ceny, výhodně nakupujeme a proto vozy výhodně prodáváme.

Koncern Trigano je lídrem ve výrobě obytných vozů v Evropě a jeho odbyt je z velké části tvořen zákazníky ve Skandinávii. A skandinávský zákazník si potrpí nejen na design, ale také na technické parametry, které prověří severská zima.

V prvé řadě je potřeba zmínit EURA MOBIL – pojem ve světě luxusních obytných vozů.

Design dnes hraje stále větší roli a právě obytné vozy MOBILVETTA se pojí s dovětkem „čistý italský design“. Značka nabízí luxusní zážitky, inovaci a technologický pokrok a udržuje si svou hodnotu v čase.

Kdo hledá kvalitní obytný vůz za příznivou cenu neměl by opomenout značku CI CARAVANS INTERNATIONAL – legendární výrobce s téměř 40letou tradicí a 200 servisními a prodejními místy v Evropě – nabízí konkurenceschopné a technologicky vyspělé vozy na platformách FORD a FIAT, které si udržují i po letech svou spolehlivost a hodnotu. Pestrou výbavu All inclusive naleznete u všech modelů již v základní ceně, kterou doplňuje funkční zimní výbava. Samozřejmostí již je exkluzivní technologie EVO TECHNOLOGY, která je zárukou absolutní ochrany vozu od střechy až po podlahu. Prodyšná technologie “Made to Breathe” podporuje cirkulaci vzduchu a zabraňuje tvorbě kondenzace vody. Poslední, nikoli však přehlíženou značkou je CLEVER VANS – jeden z nejprodávanějších evropských výrobců obytných vestaveb a dodávek, který navazuje na zkušenosti rodiny Gösser. Carl Gösser postavil v roce 1958 první karavan, a o 60 let později s podporou Pössl Freizeit & Sports GmbH vévodí evropskému trhu. A to s nejvyšším poměrem mezi cenou a kvalitou na podvozkových platformách Citroën a Fiat!

Těšíme se na Vás
KaravanTravel.cz
prodej@karavantravel.cz
+420 226 223 900

Kategorie: